Zdarec, na férovku. Tenhle blog je autorský, tudíž opravdu vám nehlásnu a ani nebudu vaše ,,affísko".
S reklamama na Váš blog si trhněte hnátou a rovnou odsud zmizte!!
Mám drsný období tákže bacha, trest Vás nemine....

Ty, co sem zavítali z jiného důvodu, upřímně vítám.

Komentáře ať plusové či mínusové - vítány.

Bod I nebo E?

6. října 2013 v 23:22 | Cata |  TéTéčka
Jste in nebo extrovert? Jste si jistí? Co když jste napůli cesty a prostě si nejste jistí...

Našla jsem jeden osobnostní test. Nejde jen o introverty nebo extroverty, ale i o empatii nebo logice. -LINK- (Pochlubte se výsledkem :)) Neměl by to být typický test z holčičích časopisů, mě připadá věrohodný.

Co jsem o sobě zjistila? Vlastně nic moc. Jsem přesně v polovině pomyslné úsečky s body I a E. Dost záleží na mojí náladě, situaci, ale třeba i počasí. Jestli mám chuť se hýbat nebo lenošit s knížkou.
Myslím, že málokdo o sobě může říct, že je 100% introvert nebo extrovert. Pokud jste to zrovna vy, prozraďte mi, jakto že jste si tak jistí? Zamyslete se, jestli neexistuje situace, kdy byste se zachovali přesně opačně než by měla vaše osobnostní skupina. Nic? V tom případě v sobě musíte mít neskutečný pořádek. Každý pocit označený štítkem v jednom šuplíčku. Hm, zajímalo by mě, jestli takhle uklizeně vypadá i vaše skříň...
Měli byste být šťastní, protože když se vyznáte v sobě, existuje šance, že se vyznáte i v ostatním. Ať už jde o lidi nebo o vzporné situace.

Já se v sobě nevyznám. Přijde jeden pocit a já si myslím, že vím, co znamená. Jenže pak přijde znovu a já už si nejsem tak jistá, jestli takhle vypadal i poprvé. Přijde mi, že mám v sobě milion zlomečků z každého pocitu a jsou šíleně pomíchané. A nikdo mi nechce pomoci uklidit je na svá místa. Zkouším to sama a jde to...blbě :)

Kdo myslíte, že jste? Chcete být tím druhým, proč?
iyi geceler
Cata
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sentencia Sentencia | Web | 7. října 2013 v 15:03 | Reagovat

mám to hodně podobně... Taky mám občas chvíle, kdy jsem ráda sama a vůbec nikoho dalšího nepotřebuju, ale sem tam mám náladu řádit, být středem pozornosti... podle mě je jen opravdu malé procento lidí, kteří jsou vyloženě jen v jedné škatulce. :)

2 Hope Hope | Web | 7. října 2013 v 17:18 | Reagovat

Ach tenhle test jsem si udělala už po třetí, akorát že podruhý a i teď jsem nevěděla, že jde o ten samý test. :D Ale vždycky mi vyšlo ENFP a docela to na mě sedí.
Ale taky o sobě nedokážu jednoznačně říct, jestli jsem introvert nebo extravert. To, že jsem přátelská a ráda s někým chodím ven, ještě neznamená že nemám dny kdybych nejradši nikoho neviděla. Otázy typu "o víkendu byste radši : a) si četli b)šli ven s přáteli" je pro mě obtížné na ní odpovědět. Někdy mám prostě náladu mluvit s někým hodiny anebo jsem prostě někoho dlouho neviděla , nebo je v kině nový film a já ho prostě musím s někým vidět, pak ano radši půjdu ven, ale pokud mám půjčenou nebo koupenou skvělou novou knížku přece bych nechodila ven!
Myslím si, že jsem taky půl na půl. Když jsem s lidmi jsem extravert, ale jakmile přijdu domů nestojím o nějaký kontakt s okolním světem. Telefony často neberu, to samý když někdo zvoní. Dělám, že nejsem doma.
Myslím, že nikdo to nemá takhle zaškatulkovaný, pokud ano najednu stranu bych ho asi i litovala... Takhle je to větší sranda :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama