Zdarec, na férovku. Tenhle blog je autorský, tudíž opravdu vám nehlásnu a ani nebudu vaše ,,affísko".
S reklamama na Váš blog si trhněte hnátou a rovnou odsud zmizte!!
Mám drsný období tákže bacha, trest Vás nemine....

Ty, co sem zavítali z jiného důvodu, upřímně vítám.

Komentáře ať plusové či mínusové - vítány.

My Little Adventure Book - str. 1, 2,3,4

2. září 2013 v 18:26 | Cata |  My Little Adventure Book
Ciao!
(Dneska mám ze sebe opravdu radost! Když je ten první školní den, ačkoliv vyšťavená, šla jsem do sebe a vyklidila si knihovničku. Knížky pro devítileté jsem nekompromisně šoupla k ségře, už je taky na čase, aby začala číst. Umí to, tak ať trénuje! Knihy pro dvanáctileté obsadily dolní ,,nezajímavou" poličku. Když vyjedete pohledem o trochu výš, uvidíte knihy z knihovny a půjčené od někoho jiného. Pak vám oči nasměruji na předposlední poličku. Zadní část obývají dívčí románky a vpředu svítí moje oblíbená Vampýrská akademie a první díl Hra o trůny. No a na vrcholku omyslné hory jsou velké knihy např. cestopisy nebo Staré pověsti české. A Harry Potter.)

A taky mám radost z ,,projektu", který jsem trochu okopírovala z filmu Vzhůru do oblak. Je to My little adventure book. Začínám loňským létem a je to něco jako kulturní deník, ale s tím rozdílem, že do něj můžu psát osobnější zážitky a můžu taky škrábat :) Lepím, stříhám, píšu. A baví mě to. Obrázkový deník všech akcí. Jop.

Strana první, úvodní:

Koně mám ráda. A pohled je adresovaný mně.

Strana druhá a třetí, táborové:

Jazykový tábor Plasy 2012 s mojí gympláckou třídní. Zabijácký tým koblížků vyhrál pod mým vedením!! Tralalalala... Ty papírky jsou indície k pokladu Pevnosti Boyard. Náš tým jich získal nejvíc a celkem jsme se o ně na konci tábora poprali :D Ale já si ukořistila 3,musela jsem využít toho, že jsem přece kápo, ne? Pod trojkou se skrývá Symbol Muže (kolečko s šipkou), pětka opatruje Dva Měsíce a z druhé strany sedmičky na nás vykoukne Áres. Vyluštíte jedno slovo jako tajenku? :D Pro ty, co s tím nehnou, mám na konci článku zbylé nápovědy nebo může napovědět dekorativní kresbička. A kdyby ani ty nepomohly, vyluštěte morseovskou šifru :) Proč to tak je, si vygůglete...

Ale nyní strana čtyři:

Poprvé v Turecku. Hmm, tohle bystrooký rozluští! :D Ústřižek z letenky snad poznáte...

To je prozatím všechno...Ale nebojte, jdu psát dál :)

Nápovědy:
1. Tvář
2. Vesmír
4. Rudý oheň
6. Tyčinka
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-/.-/.---/./-./-.-/---/..- // .---/.// .../.-../---/...-/---// --/.-/.-./...// !!
P.s. Jedno lomítko je mezera, dvě znamenají konec slova.

P.O.P.S. Kdyby se někdo zapojil, hoďte mi pod článek odkaz na vaše zpracování, budu ráda :) Nemusí to být ani kniha, stačí zpracovat nej letošní prázdninový zážitek! (Dovolená, koncert, letní kino, brigáda... Vstupenky/fotky/letáčky určitě lepte! :)) Odkaz na váš článek s ,,koláží" umístím do svého dalšího článku na tohle téma. :)
Allaha ismarladik!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bf. bf. | Web | 2. září 2013 v 21:59 | Reagovat

tiež ked somto videla v UP, mala som chut niečo také si vyrobiť... ale raz som si vyrobila celú knižku (aj viazanie :D)... ale nemám to nafotené, takže sa nemôžem pochváliť :D :) ... ale to tvoje je super :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama